1
2
  • Kameralı Sohbet Sitesi

    Ne-Nerede.Net sitesi kameralı sesli chat odaları ile istiyen bütün herkese Ücretsiz Görüntülü sesli sohbet sunuyor. Üyelik gereksimi duymadan sohbet kanallarına giriş yapabilirsiniz

Anasayfa » Seslisohbet Haberleri » Sesli Sohbet Hizmeti

Sesli Sohbet Hizmeti

Sesli Sohbet HizmetiSesli Sohbet Hizmeti Sunmak.
Degerli kullanıcıler, bildiğiniz gibi ne-nerede web siteleri, yıllardan bu yana, Sesli sohbet hizmeti vermekte.
Bu sunduğumuz hizmetler tamamen, bütün ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunuluyor.

Sadece buraya gelen kullanıcılarımızın bize katkıları, sohbet odalarımızın daha kalabalık bir kitleye sahip olmasını sağlar.
Bizler ziyaretçilerimizin tamamına, kaliteli bir hizmet vermek için, web sitemizde hiç bir reklama yer vermeden, veya sitemize gelen kiçilerin bilgisayrlarına ufak bir zarar verebilecek durumlar üzerinde hasasiyetle çalışıyoruz.

Onların bilgisayarına gelebilecek küçük bir zararı, kendi bilgisayarımıza gelmiş olarak kabul ediyoruz.

Bir çok web sitelerine bir haber okumak için giriş yaptığımızda, inanin çıkması bile bazen çok zor oluyor. Üst üste açılan reklamlar, bir yere tıkladığında trojan dolusu, linklerle dolu. Bizler bu gibi durumlara çok dikkat eder, ve hasasiyetle üzerinde durduğumuz konulardır.
Bir reklamdan üç kuruş kazanacağız diye, gelen ziyaretçilerimizin bilgisayarlarına, milyarlik hasarlar açmaya kimsenin hakkı yok.

kaliteli Sesli Sohbet Hizmeti Nasıl Olur.

Sitemizin sesli sohbet odalarına giriş yapan kullanıcılarımız çok iyi bilirlerki, 15 yıldan bu yana web sitemizde reklama yer vermediğimizi.
Bizler bu konuda sizlere güvenli bir hizmet vermek için, titizlik ile üzerinde durduğumuz hasas bir durum söz konusu. Eğer bir web sitesinde kullanıcıların bilgisayarları zarar görüyorsa, o kullanıcı bir daha o web sayfasına girmesi hayal olur.

Sitemizde sesli sohbet hizmeti sunuyorsak, bunu temiz bir şekilde sunmamiz gerekiyor. Aksi durumlarda gelen kullanıcılar sitemizi terk eder, gün geçtikce ziyaretçi sayısı düşmeye başlar.

Buda bizler için hoş bir durum olmaz. Bütün emeklerimiz boşa gider. Kaliteli bir hizmet sürekli deneyim ve düşünce içerisinde oluşur.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi