1
2
  • Kameralı Sohbet Sitesi

    Ne-Nerede.Net sitesi kameralı sesli chat odaları ile istiyen bütün herkese Ücretsiz Görüntülü sesli sohbet sunuyor. Üyelik gereksimi duymadan sohbet kanallarına giriş yapabilirsiniz

Anasayfa » Genel Haberler » Sanal Ortam Gerçekleri

Sanal Ortam Gerçekleri

Sanal Ortam GerçekleriSanal Ortam Gerçekleri Nelerdir.
Sanal dünyasına takılan insanların, farklı bir kimlik altına bürünerek, Internet üzerinden gerçek iç yüzlerini görmek mümkün.
Sanal ortama giriş yapan insanlar, gerçek isimlerini, ve bütün bilgilerini gizlerler.

Bunların konuştuğu kelimelerin ancak 100 tenesinden bir kelime doğru, ve 99 kelimenin yalan olduğunu söylemek mümkün. Elbette, dürüst ve yalan söylemiyen insanlar vardır, oda ancak %5 oarandadır. Bu kişilerin %95 oranı yaptıkları konuşmaların, hiç bir gerçekle ilgisi yoktur.

Aslında sanal sayfalar üzerinde, insanları tanımak çok kolay. Sesli Chat web sitelerinde bu insanları gerçek anlamda, çok iyi tanıdım. 15 Yıldan beri bu insanlar ile sürekli sesli sohbet halindeyim. 2001 yılından bu yana bu insanları gayet iyi tanıdım. Önce bir insana abi demeleri, ve daha sonra, sen gidince arkandan ana avrat düz gittiklerini çok gördük, bu ortamlarda.

Kameralı sesli Chat sitelerinde hele, onlara ufak bir görev verdiğinnizde, senden iyisi asla olmaz. Bu verdiğin görevi kötüye kullandığı zaman geri aldığında, senden kötü kimsede olmaz, onların gözünde. Ne yapalım burası sanal ortam.

Sanal Ortam Gerçekleri.

Insanlar sesli sohbet sitelerinde rahatça davranıp, içindeki bütün kötülükleri uyguluyabiliyor. Real hayatında bir kediden bile korkup kaçan insanlar, bu ortamda arslan kesilebiliyorlar.

Bunlar sanal alemin kral delikanlıları, bunların klavyeleri çok delikanlı ve yiğitçe yazılar yazar.
Gerçek yaşadıgı ortam içerisinde, belkide birisine çok af edersiniz lan kelimesini kullansa, ya kafasını betonda bulur, yada ağzının üzerinde yumruğu bulur.

Ama ne yazıkki sanal ortamda lan kelimesini bir tarafa bırakın, bazı sanal soytarıları girdikleri sesli chat sitelerinde, insanlara ana avrat düz gidebiliyor.
Bizler artık alıstık bu soytarılara, çünkü buraya giriş yapan insanların %50 piskolojileri bozuk, ya ruh hastaları, veya şizofrenlerden oluşur.

Normal kişilerin yapabileceği şeyler degil, bunların yaptıkları.
Benim bildigim delikanlı adam, sürekli ağır ve olgun davranır. Yiğit bir insan sanalda asla delikanlılık yapmaz. Delikanlı olan kişiler asla küfür etmezler.

Ne diyelim, sanal ortamda her şey normal, burası sanal alem.
Sanal ortamda gerçekçi kalın, delikanlı olun, doğrulardan asla şaşmayın. Sanal alemin gerçeklerini yansıtırken, bir makalemizin daha sonuna geldik.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi