1
2
  • Kameralı Sohbet Sitesi

    Ne-Nerede.Net sitesi kameralı sesli chat odaları ile istiyen bütün herkese Ücretsiz Görüntülü sesli sohbet sunuyor. Üyelik gereksimi duymadan sohbet kanallarına giriş yapabilirsiniz

Anasayfa » Genel Haberler » Ne Nerede Siteleri Spamdan Çıktı

Ne Nerede Siteleri Spamdan Çıktı

Ne Nerede Siteleri Spamdan CıktıNe Nerede Siteleri Spamdan Çıktı
Yaklaşık olarak iki ay gibi bir zaman içerisinde ne nerede sesli chat siteleri yeni spamdan çıktı. Googlenin yeni algılama botları web sayfalarımızı kopya içerik sanarak, bundan yaklaşık 2 ay önce spam olarak algılamıştı. Ne-nerede eu, ne nerede com ve nenerede net sitelerimiz üçü birden spama girmişti, ve üç sitemizde spamdan çıktı.

Uzun çabalar sonucu yaptığımız çalışmalar çok başarılı geçti. Senelerce spamda kalan web sitelerini gördük. Bütün web site sahiplerine tavsiyem kopya içeriklerden kaçınmaları.

Sesli Chat Sunan Ne Nerede Siteleri Spamdan Çıktı

Bundan sonra bu konu hakkında epey bilgi sahibi olduk. Web sitelerimizin spama girmemesi için önlemler almış bulunuyoruz. Web sitelerimizin 2002 yılından bu yana bütün kullanıcılara bedava kameralı sesli sohbet hizmeti sunuyor. Sizler kaliteli bir ortam arıyorsanız sitemizde bulunan görüntülü sesli chat odalarına giriş yapın.

Etiketler: ,

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi