1
2
  • Kameralı Sohbet Sitesi

    Ne-Nerede.Net sitesi kameralı sesli chat odaları ile istiyen bütün herkese Ücretsiz Görüntülü sesli sohbet sunuyor. Üyelik gereksimi duymadan sohbet kanallarına giriş yapabilirsiniz

Anasayfa » Genel Haberler » Ne Nerede Anlamı

Ne Nerede Anlamı

Ne Nerede AnlamıNe Nerede Anlamı, Buradaki NeNerede
Bütün insanlar, Ne Nerede kelimesini farklı algılar.
Bir coğumuzun aklına, hemen bir arama motoru gelir, bazılarının aklına ise, buranın bir internet üzerinde satış sitesi olduğunu düşünür.
Web sitemizin istatistiklerine girip baktığımız zaman, çok kişi yanlışlık ile web sitemize giriş yaptığını görmekteyiz. Elbette bu insanlar yanlışlıklada olsa, aradığı kelimeyi bulmak için buraya geliyor.

Elbette insanlar bilse buranın bir görüntülü sesli chat sitesi olduğunu bilse, buraya tıklamaz. Web sayfamızın ismi ne-nerede olduğundan dolayı, arama motorları bir şey aranırken site adresine çok önem verir, ve o şekilde insanları yönlendirir.

Bundan dolayı istatistiklere baktığımızda, arkadaşım nerede diye arama yapılmış, ve bu insanı bizim siteye otomatikmen yönlendirmiş.
istatistik arama sonuclarında, survivor nerede, ümre nerede, kargom nerede, nerede oy kullanacağım, ne nerede en ucuz, gibi web sitemizle alakası olmuyan kelimeler.

Aslında çok anlam tasıyan bu kelime, gercekten web siteleri için yanılgı unsuru taşıyan bir kelime olduğunu görüyoruz.

Belkide sitemize gelen bir çok kullanıcı, burada aradığı iceriği bulamadığı Zaman, bize hakaret edip çıkıyordur. Çok üzgünüzki, bu bizim sitemizin ismi. Aslında ilk domain satın aldığımda, bir arama motoru olarak değerlendirmeyi düşünüyordum. Daha sonra ise kameralı sesli sohbet sitesi yapmaya karar vedim.

Buradaki Ne Nerede Anlamı

Buradaki Ne Nerede 2001 yılından bu yana, insanlara kameralı sesli sohbet, görüntülü sesli chat hizmeti vermekte. Burası sanal üzerinde, bir eğlence sitesi. Internet web sitemizin içeriği tamamen ücretsiz sesli chat olanakları sunuyor.

Değerli ziyaretcilerimiz, kargom nerede, ne nereden alınır, ne nerede kaç para, nenerede yenir, gibi kelimelerin web sayfamız ile alakası yoktur.
Çok üzgünüm sitemizin ilgi alanı dışındadır. Bunlar kesinlikle, sitemiz ile alakası olmuyan kelimelerdir.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi