1
2
  • Kameralı Sohbet Sitesi

    Ne-Nerede.Net sitesi kameralı sesli chat odaları ile istiyen bütün herkese Ücretsiz Görüntülü sesli sohbet sunuyor. Üyelik gereksimi duymadan sohbet kanallarına giriş yapabilirsiniz

Anasayfa » Genel Haberler » Google Yeni Değerlendirme İsteği

Google Yeni Değerlendirme İsteği

Google Yeni Değerlendirme İsteği Google Yeni Değerlendirme İsteği, iyi okuyun.
Son dönemlerde sanal üzerindeki faliyet gösteren eğlence web sayfalarına Google büyük darbe vurmakta. Bir çok web sitesini kopya içerikten dolayı, haklı olarak kapatırken, bizim gibileride bilinmez sebeplerden dolayı haksız bir şekilde spam sitelerinin arasına sokması, çok can sıkıcı bir durum.

15 yıldır bu ise emek vermiş birisi olarak, buraya yazdığım içerik başkaları tarafından kopyalanıp yayınlanması, ve hala onların google arama motorlarında görünmesi bizleri çileden çıkartmış durumda.

Bizler Google arama motoruna daima destek çıkarken, bir çok arama motorlarının çıkardıkları toolbar programlarını sürekli başkalarının bilgisayarlarından silerken, Google arama motorunu ana sayfanız olarak seçin derken, googlenin şu anki insanları hiçe saymasına hiç bir anlam vermiş değilim.

Ey Milyarlık google unutmaki sen bizlerin sayesinde büyüdün, benim ve benim gibilerinin sayesinde bu konuma geldin. Şu anda bizler sorun yaşarken her hangi bir yerde bir muhatap bulamıyoruz, ve sorunlarımızı çözemiyoruz.

Bu yetmiyormuş gibi web sayfalarımızı tamamen değiştirmemize rağmen, yeni içerik eklememize rağmen, bütün eski bağlantıları silmemize rağmen, web sitelerimde hic bir yere link vermediğim halde bana sürekli web sitenizdeki spam sorunları devam ediyor bildirileri insanı çileden çıkarıyor.

Ben bunu alaycı bir tavır olarak görüyorum. Sizleri cidi çalısan bir şirket olarak biliyor, ve tanıyordum. Hasasiyetiniz ve kaliteniz burada belli oluyor. İnsanlar ile dalga geçmekten vaz geçerseniz iyi olur.

Siz yokken Yahoo vardı, şu anda büyüdünüz diye bir yeriniz kalkmış durumda, unutmayın bu gidişle bir gün tepe takla kafa üstü dikilirsiniz. Google arama motoruna karşı bir sempatim varken, su anda nefret ile bu kelimeleri yazıyorum.

41 yaşıma geldim hayatımda 50 gün boyunca kimse benim ile alay etmedi, şu anda 50 gündür google gibi ciddi bildiğimiz bir şirket insanlar ile alay ediyor. insanlara karşı çok büyük terbiyesizlik yapıyor, ukalalık yapmakta, bu saygısız ve ukala tavırlarını bir an önce bırakmalı.

Manuel İşlemler ve Google Yeni Değerlendirme İsteği

Ben çok merak ediyorum, bu değerlendirmeler botlar tarafındanmı inceleniyor, yoksa insanlar tarafındanmı.
Eğer botlar tarafından inceleniyorsa, o botları ayarlıyan kişiler tekrar gözden geçirmelu, ve kendileri için faydalı olacağını düşünüyorum.

Eğer insanlar kontrol ediyorsa, onlarada diyeceğim şudur, lütfen adaletli olun, size verilen yetkiyi baştan savma yerine getirmeyin.
Burada insanlar o Kadar emek sarf ediyor, spamdan çıksın diye. Lütfen web sitelerini iyi kontrol edin.

Google Yeni Değerlendirme İsteği, bir sonuç bulamadım, email atarak sonuç bulamadım, birde böyle istekte bulunayım.

Yorum Yap

Sesli Chat Girişi